Aktuální počasí Vevay
Aktuální počasí přímo pro město Vevay. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 18°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
