- Počasí
- Francie
- Bourgogne-Franche-Comté
- Venarey-les-Laumes
Aktuální počasí Venarey-les-Laumes
Aktuální počasí přímo pro město Venarey-les-Laumes. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 50 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
