- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Veluće
Aktuální počasí Veluće
Aktuální počasí přímo pro město Veluće. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 17. 5. (00:00)
Silný déšť
Platí od 17. 5. (00:00) do 18. 5. (00:00)
Silný vítr
Platí do 17. 5. (00:00)
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 17°C |
