- Počasí
- Maďarsko
- Bács-Kiskun
- Vejte
Aktuální počasí Vejte
Aktuální počasí přímo pro město Vejte. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 18. 5. (01:00)
10°C
pocitově 7°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
