- Počasí
- Španělsko
- Kastilie a León
- Vega de Tera
Aktuální počasí Vega de Tera
Aktuální počasí přímo pro město Vega de Tera. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 25. 4. (15:00) do 25. 4. (22:00)
Silný déšť
Platí od 25. 4. (15:00) do 25. 4. (22:00)
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 11°C |
