- Počasí
- Uzbekistán
- Toshkent
- Ŭrtaowul
Aktuální počasí Ŭrtaowul
Aktuální počasí přímo pro město Ŭrtaowul. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 23 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 17°C |
