Aktuální počasí Varuskunta
Aktuální počasí přímo pro město Varuskunta. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 24. 5. (07:00) do 24. 5. (21:00)
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 18 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 12°C |
