- Počasí
- Švédsko
- Västra Götaland
- Vargön
Aktuální počasí Vargön
Aktuální počasí přímo pro město Vargön. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově -2°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 5°C |
