- Počasí
- Spojené státy americké
- Illinois
- Valmeyer
Aktuální počasí Valmeyer
Aktuální počasí přímo pro město Valmeyer. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodňové ohrožení
Platí do 3. 5. (19:00)
9°C
pocitově 10°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
