- Počasí
- Rusko
- Tomsk Oblast
- Ust’-Syraya
Aktuální počasí Ust’-Syraya
Aktuální počasí přímo pro město Ust’-Syraya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-1°C
pocitově -6°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
