- Počasí
- Turecko
- Erzincanská provincie
- Uluçınar
Aktuální počasí Uluçınar
Aktuální počasí přímo pro město Uluçınar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 0°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 56 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -13°C |
| Normál: | 6°C |
