- Počasí
- Kazachstán
- East Kazakhstan
- Ükili
Aktuální počasí Ükili
Aktuální počasí přímo pro město Ükili. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 14°C |
