- Počasí
- Černá Hora
- Tuzi
- Tuzi
Aktuální počasí Tuzi
Aktuální počasí přímo pro město Tuzi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 47 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 20°C |
