Aktuální počasí Sénas
Aktuální počasí přímo pro město Sénas. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 3. 4. (00:00)
16°C
pocitově 14°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 65 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
