- Počasí
- Turecko
- Samsunská provincie
- Türkmen
Aktuální počasí Türkmen
Aktuální počasí přímo pro město Türkmen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 58 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 17°C |
