- Počasí
- Jižní Korea
- Chungcheongnam-do
- Chungbaengi
Aktuální počasí Chungbaengi
Aktuální počasí přímo pro město Chungbaengi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 21°C |
