- Počasí
- Arménie
- Aragatsotn
- T’unel
Aktuální počasí T’unel
Aktuální počasí přímo pro město T’unel. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově -1°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 36 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
