- Počasí
- Austrálie
- Queensland
- Trunding
Aktuální počasí Trunding
Aktuální počasí přímo pro město Trunding. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 33°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 26°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 27°C |
