- Počasí
- Itálie
- The Marches
- Trodica
Aktuální počasí Trodica
Aktuální počasí přímo pro město Trodica. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 16. 5. (02:00)
Bouřky
Platí do 16. 5. (20:00)
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
