- Počasí
- Francie
- Bretaňský poloostrov
- Trébabu
Aktuální počasí Trébabu
Aktuální počasí přímo pro město Trébabu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 7°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 13°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 9°C |
