- Počasí
- Francie
- Pays de la Loire
- Trangé
Aktuální počasí Trangé
Aktuální počasí přímo pro město Trangé. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
