Aktuální počasí Tortorici
Aktuální počasí přímo pro město Tortorici. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 29. 5. (08:00) do 29. 5. (20:00)
Bouřky
Platí od 29. 5. (08:00) do 29. 5. (20:00)
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 20°C |
