- Počasí
- Afghánistán
- Oruzgan
- Tōr Ghar
Aktuální počasí Tōr Ghar
Aktuální počasí přímo pro město Tōr Ghar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 20°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 22 % |
| oblačnost | 65 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 19°C |
