Aktuální počasí Toa Alta
Aktuální počasí přímo pro město Toa Alta. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Zpětný proud
Platí do 2. 4. (18:00)
Silný příboj
Platí do 2. 4. (18:00)
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 25°C |
