Aktuální počasí Toa Alta
Aktuální počasí přímo pro město Toa Alta. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Zpětný proud
Platí do 2. 4. (18:00)
Silný příboj
Platí do 2. 4. (18:00)
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 25°C |
