- Počasí
- Řecko
- East Macedonia and Thrace
- Thyréa
Aktuální počasí Thyréa
Aktuální počasí přímo pro město Thyréa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 21. 5. (13:00) do 21. 5. (20:00)
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 19°C |
