- Počasí
- Nepál
- Province 2
- Ṭhūlo Basbari̇̄yā
Aktuální počasí Ṭhūlo Basbari̇̄yā
Aktuální počasí přímo pro město Ṭhūlo Basbari̇̄yā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 37°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 31°C |
