- Počasí
- Chile
- Maule Region
- Teno
Aktuální počasí Teno
Aktuální počasí přímo pro město Teno. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 16°C |
