Aktuální počasí Temploux
Aktuální počasí přímo pro město Temploux. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 35 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 11°C |
