- Počasí
- Indie
- Maháráštra
- Telhāra
Aktuální počasí Telhāra
Aktuální počasí přímo pro město Telhāra. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
42°C
pocitově 48°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 10 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 34°C |
