- Počasí
- Nový Zéland
- Bay of Plenty
- Tauranga
Aktuální počasí Tauranga
Aktuální počasí přímo pro město Tauranga. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 14°C |
