- Počasí
- Turecko
- Bitliská provincie
- Taşyol
Aktuální počasí Taşyol
Aktuální počasí přímo pro město Taşyol. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
