- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Maojia
Aktuální počasí Maojia
Aktuální počasí přímo pro město Maojia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 35°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 24°C |
