- Počasí
- Írán
- Kohgiluyeh and Boyer-Ahmad
- Tang-e Esrī
Aktuální počasí Tang-e Esrī
Aktuální počasí přímo pro město Tang-e Esrī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 12°C |
