- Počasí
- Indie
- Čhattísgarh
- Tānākhār
Aktuální počasí Tānākhār
Aktuální počasí přímo pro město Tānākhār. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
42°C
pocitově 47°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 6 % |
| oblačnost | 37 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 32°C |
