- Počasí
- Afghánistán
- Vardak
- Talkhak
Aktuální počasí Talkhak
Aktuální počasí přímo pro město Talkhak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 21 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 9°C |
