- Počasí
- Afghánistán
- Bamyan
- Tagāb-e Shāh
Aktuální počasí Tagāb-e Shāh
Aktuální počasí přímo pro město Tagāb-e Shāh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 6°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 5°C |
