- Počasí
- Severní Korea
- Hwanghae-bukto
- T’aebong-ni
Aktuální počasí T’aebong-ni
Aktuální počasí přímo pro město T’aebong-ni. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 16°C |
