- Počasí
- Bělorusko
- Grodnenskaya
- Deduki
Aktuální počasí Deduki
Aktuální počasí přímo pro město Deduki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 14°C |
