- Počasí
- Maďarsko
- Borsod-Abaúj-Zemplén
- Szomolya
Aktuální počasí Szomolya
Aktuální počasí přímo pro město Szomolya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 27. 5. (01:00) do 28. 5. (01:00)
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 18°C |
