- Počasí
- Pákistán
- Khyber Pakhtunkhwa
- Swabi
Aktuální počasí Swabi
Aktuální počasí přímo pro město Swabi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 28°C |
