- Počasí
- Česko
- Středočeský
- Kostelec nad Labem
Aktuální počasí Kostelec nad Labem
Aktuální počasí přímo pro město Kostelec nad Labem. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
8°C
pocitově 7°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 13 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 8°C |
