- Počasí
- Česko
- Jihomoravský kraj
- Svatoslav
Aktuální počasí Svatoslav
Aktuální počasí přímo pro město Svatoslav. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
