- Počasí
- Afghánistán
- Bamyan
- Surkh Nāw
Aktuální počasí Surkh Nāw
Aktuální počasí přímo pro město Surkh Nāw. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 7°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 24 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -11°C |
| Normál: | 1°C |
