- Počasí
- Afghánistán
- Baghlan
- Surkh Jōy
Aktuální počasí Surkh Jōy
Aktuální počasí přímo pro město Surkh Jōy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 12°C |
