- Počasí
- Gruzie
- Šida Kartli
- Surami
Aktuální počasí Surami
Aktuální počasí přímo pro město Surami. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 7°C |
