- Počasí
- Afghánistán
- Kunar
- Sūraī Tīz̲h̲ah
Aktuální počasí Sūraī Tīz̲h̲ah
Aktuální počasí přímo pro město Sūraī Tīz̲h̲ah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 25°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 21 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 24°C |
