- Počasí
- Spojené státy americké
- Arizona
- Sun City
Aktuální počasí Sun City
Aktuální počasí přímo pro město Sun City. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí do 12. 5. (20:00)
39°C
pocitově 43°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 8 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 26°C |
