Aktuální počasí Putini
Aktuální počasí přímo pro město Putini. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 41 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
