- Počasí
- Rusko
- Chelyabinsk
- Suim
Aktuální počasí Suim
Aktuální počasí přímo pro město Suim. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 36 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -17°C |
| Normál: | 0°C |
